Zhduket në rrethana misterioze familja mërgimtare nga Drenasi

Një mërgimtar nga Drenasi është zhdukur në rrethana misterioze.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë me dije se më 31.08.2023 një mashkull kosovar ka raportuar se vëllai i tij i cili jeton jasht vendit, derisa ishte në Kosovë me familjen e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tyre.

Rasti është duke u hetuar.

Detaje tjera rreth rastit nuk janë dhënë. /PortaliMërgata/