Tomë Gashi bëhet avokati i kriminelit që u arratis nga “Bon Vivanti”

Dukagjin Nikollaj i njohur si “Duka” që po kërkohet nga FBI-ja dhe Policia e Kosovës lidhur me disa vepra penale tashmë edhe zyrtarisht ka avokat.

Avokati që do ta mbrojë ‘’Dukën’’ është Tomë Gashi.

Kjo është bërë e ditur nga vetë Gashi përmes një postimi në rrjetin social në Facebook.

Postimi i plotë i Gashit:

Nga sot Dukagjin Nikollaj – Duka ka Avokat.

Incizimet pamje kane…!

Faktet askush mos te guxoje t’i ndryshoje – ligji do te veproje dhe secili do te përgjigjet për atë qe ka bere!. /PortaliMërgata/