Skandal: Rita Ora përqafon flamurin serb, nuk e lëshon nga dora

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora në një nga performancat e saj në Hungari, mban flamurin e shtetit serb.

Në videot që po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet ser ajo mban ne duar valëvit dhe madje e vendos në trup flamurin e Serbisë.

Ende nuk dihet se a e ka bërë këtë me vetëdije të plotë apo ka rënë pre e ndonjë gracke.

Aty shihen shumë fansa të saj deri sa ajo po performante para tyre.