Publikohen pamjet spektakolare kur Njësia Speciale arreston një serb në veri

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës kanë arrestuar një person në veri të Mitrovicës.

Pamjet nga momenti i arrestimit tashmë janë bërë virale dhe janë shpërndarë në shumë media, shkruan Portali Mërgata.

Ende nuk dihen detaje të hollësishme për operacionin.

Portali Mërgata do t’ju informojë së shpejti për detajet.

Klikoni në linkun poshtë për të parë videon:

https://streamja.com/dbX0y