Pamje të rënda: Publikohen pamje nga vrasja në “Bon Vivant” në Prishtinë

Vrasja e një personi dhe plagosja e disa personave ka tronditur opinionin kosovar si dhe mërgimtarët që ishin për pushime në Kosovë.

Tashmë janë publikuar edhe pamje nga momenti i vrasjes në lokalin “Bon Vivant” në Prishtinë, shkruan Portali Mërgata.

Për të parë videon klikoni KËTU.