Ngjarje tronditëse: Vriten tre persona në Lipjan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Rufc i Ri në Lipjan ku dyshohet se ka ndodhur një vrasje e trefishtë.

Rasti është konfirmuar nga Stacioni policor në Lipjan.

Deri tani nuk dihen rrethanat që kanë çuar deri te kjo tragjedi.

Portali Mërgata do t’ju mbajë të informuar rreth ngjarjes dhe informacioneve të reja. /Portalimërgata/