Mërgimtari vdes tragjikisht në aksident trafiku në Gjermani

I riu nga Vushtrria, Masar Ymeri, ka vdekur pas një aksidenti të rëndë në Gjermani. 

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, të cilët thanë se varrimi i tij do të bëhet të enjten në ora 18:00. 

Varrimi i tij do të bëhet në varrezat e fshatit Lumi i Madh në Vushtrri. 

“Informim Me pikëllim dhe dhembje të thellë ju njoftojmë që pas një aksidenti të rëndë në Gjermani, tragjikishtë humbi jetën më i dashuri i familjes tonë Masar Mujamet Ymeri”, thuhet në njoftim. 

“Ceremonia e varrimit do bëhet më datë 31.08.2023 në ora (18:00) Në varrezat e fshatit Lumi i Madh. Me pikëllim të thellë familja Ymeri” .