Ky është personi që mbeti i vrarë në Runik të Skenderajt

Një rast tronditës ka goditur edhe sot Kosovën.

Në Runik të Skenderajt, një person ka mbetur i vrarë, dhe tre të tjerë janë plagosur, shkruan Portali Mërgata.

Bëhet me dije se rasti ka ndodhur në një lokal të Kafes së Rakisë.

Viktima e këtij rasti është 39-vjeçari, Nexhmedin Loshi nga fshati Padalishtë e Skenderajt.

Motivet e rastit nuk dihen ende. /PortaliMërgata/