Dy bamirës në një foto: Biznesmeni Besnik Benz takon Halil Kastratin, ka disa fjalë të mëdha për të

Biznesmeni i njohur nga Zvicra, Besnik Benz, është takuar sot me humanistin Halil Kastrati.

Takimi i tyre ka ndodhur në fshatin Gjinoc të Suharekës, shkruan Portali Mërgata.

“Respekt përgjithmonë vëllau im. Je një person që ke hy në histori të shqiptarisë”, ka shkruar biznesmeni nga Lladova e Gjilanit.

Ndryshe, Besnik Ajeti, apo Besnik Benz, është pronar i disa auto-garazheve në Zvicër dhe një kontribues i madh i vendlindjes. /PortaliMërgata/