Del video: Kjo është droga që iu kap asamblistit të Vetëvendosjes në Prishtinë

Asamblisti i partisë në pushtet, Besnik Mujeci, është arrestuar sot në Tiranë nën dyshimin për drogë.

I njëjti do të ketë punë me drejtësinë shqiptare, pasi që atij i janë kapur, mbi 11 mijë doza ekstazi, shkruan Portali Mërgata.

Pamjet e arrestimit dhe drogës që është kapur janë publikuar nga Policia shqiptare.

Sasia e drogës dyshohet të jetë futur nga Kosova në Shqipëri, duke u shpërndarë më pas në plazhe dhe klube të natës. /PortaliMërgata/

VIDEO