Aksidenti me fatalitet në Prizren, reagon babai i njërit prej viktimave: Ma këpute shpirtin

Lordon Syla është njëri nga tre personat që vdiq në aksidentin në Prizren.

Pas vdekjes së Lordonit ka reaguar babai i tij, Muhamet Syla.

“Ma kpute zemren bab, ishallah Allahu në xhehnet”, ka shkruar Syla sipër një fotografie ku shihet me Lordonin.

Ndërkaq dy të vdekurit tjerë janë Nue Bibaj dhe Molos Delija.