A e dini sa është rritur vajza e deputetes Adriana Matoshi, ja si duken në foton e fundit

Adriana Matoshi është një nga artistet më të komentuara në rrjet.

Përpos jetës profesionale me art dhe politikë, ajo komentohet edhe për jetën private.

Së fundmi ajo mori vëmendje me një foto që publikoi krahas vajzës së saj të madhe Kaonës.

Nënë e bijë duken mahnitëse në foton e fundit të publikuar: